Pryč s kuchyní po babičce

Vaše babička vám odkázala byt a vy se chystáte na jeho rekonstrukci. S omezeným rozpočtem máte však velmi málo možností a musíte si vybrat jen některou část bytu. Na ty další přijde řada vždy až za nějaký čas. Čím začít? Chodbou? Novým nábytkem? Nebo snad koupelnou? Ačkoliv vás vzhled starší koupelny příliš neláká, začněte jinde. Začněte s kuchyní! Opravdu neplatí, že nejdůležitějším místem v bytě je obývací pokoj. Velmi brzy zjistíte, že mnohem více času trávíte v kuchyni. Zejména v případě, když nežijete pouze v páru, ale máte jedno, dvě, nebo více dětí.

moderní kuchyně

S dětmi trávíte v kuchyni opravdu každou chvilku a nezáleží na tom, zda jsou malé, nebo už větší. Vždy jim musíte připravovat snídaně, svačiny, často i oběd a teplou večeři. A kde jsou mezitím vaše děti? Přeci vedle vás v kuchyni. Buď chtějí pomáhat a zapojit se do činností, nebo si u stolu chystají domácí úkoly na příští den. Vaše nová kuchyně by měla být dostatečně prostorná, abyste v ní mohli trávit čas i se svými dětmi. U pracovní desky by mělo vzniknout místo nejen pro vaši práci, ale i pro druhou osobu. Rádi vám s návrhem pomůžeme.

Nejlepší volbou je nechat si zpracovat kuchyňskou sestavu přesně podle vašich představ https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/kuchyne-na-miru/. Zpracování na míru oceníte nejen proto, že si můžete sami navrhnout budoucí vzhled, ale i pro to, že perfektně vyplní nabízený prostor v kuchyni. Jen tak využijete efektivně plochu a získáte mnoho úložných prostor navíc.

barevná kuchyň
 
Proč výroba kuchyně na míru:
–          vždy originální vzhled, podle vašich požadavků,
–          efektivní využití každého milimetru v místnosti,
–          úložné prostory podle vašeho přání,
–          dostatek místa na pracovní desce,
–          můžete zvolit jednu barvu, nebo jejich kombinaci,
–          poradíme vám s návrhem a rozmístěním spotřebičů,
–          zpracujeme vám přehlednou kalkulaci výsledné ceny.